Služby

Technické poradenství a přesné zaměření

Důležitou podmínkou spolehlivé funkce oken a dveří je přesné zaměření stavebních otvorů, které zajistí naši pracovníci. Poradíme Vám jak zvolit správná plastová okna, vchodové dveře a případné příslušenství, které Vás nebudou stát víc než je nutné.

Cenová kalkulace

Abyste se mohli v klidu správně rozhodnout, ochotně vám zpracujeme zdarma cenovou nabídku. Ceny počítáme na každé okno/dveře individuálně, podle zvolených parametrů, rozměrů a dalších faktorů.

Montáž a zednické zapravení

Montáže provádějí odborně proškolení montéři, výhradně naši zaměstnanci, montáž provádíme v předem dohodnutém termínu a zajišťujeme dále navazující činosti např. usazení parapetů, montáž žaluzií včetně kompletního zednického začištění.

Montáž a servis produktů od jiných výrobců

Po vzájemné konzultaci provedeme montáž nebo servis oken, dveří a dalších výrobků zakoupených Vámi od jiných výrobců a dodavatelů. 

Likvidace starých oken

Zodpovědně přistupujeme k životnímu prostředí a proto Vám doporučujeme využít službu ekologické likvidace. Vaše stará okna v den montáže odvezeme a ve spolupráci se specializovanou firmou zajistíme jejich ekologickou likvidaci.

Záruční a pozáruční servis

Naše okna a dveře se vyznačují velmi dlouhou životností. Je ale možné, že během této doby budou vyžadovat drobnou opravu nebo seřízení. Záruku na námi namontovaná okna poskytujeme pět let, při samostatném prodeji bez montáže dva roky.

PLASTOVÁ OKNA      SLUŽBY A SERVIS      VCHODOVÉ DVEŘE      DOTACE NA OKNA NZÚ LIGHT      POPTÁVKA      KONTAKT      STÍNĚNÍ      DOPLŇKY      ÚVOD