VNITŘNÍ A VENKOVNÍ STÍNĚNÍ, SÍTĚ PROTI HMYZU

Horizontální žaluzie
Horizontální žaluzie

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE

Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou je jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a cenová dostupnost.

Vertikální žaluzie
Vertikální žaluzie

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

Vertikální žaluzie elegantně doplní Váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte Vaši kancelář i domov. Mezi její další přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Překvapí Vás řadou neočekávaných světelných a prostorových efektů. 

Textilní roletky
Textilní roletky

TEXTILNÍ ROLETKY

Textilní roletky dávají možnost dokonalého celkového stínicího efektu a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění. Textilní roletky mají několik variant provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběny jako volně visící nebo pevné s vodicími krycími lištami a krytem návinu.

Textilní roletky DEN / NOC
Textilní roletky DEN / NOC

ROLETKY DEN / NOC

VOLBA INTENZITY ZASTÍNĚNÍ A KOMPLEXNÍHO BAREVNÉHO SLADĚNÍ

Textilní roletky den a noc jako první svým systémem střídáním dvou horizontálních pruhů z průhledné a neprůhledné látky nabízí plynulou regulaci světla. Textilní roletky den a noc využívají dohromady jak vlastnosti žaluzií tak i dekorativnosti látkových roletek. V interiérech působí svěže a podtrhují jeho vzhled.                           

Venkovní rolety
Venkovní rolety

VENKOVNÍ HLINÍKOVÉ ROLETY

Venkovní rolety jsou ideální ochranou proti úniku tepla a zároveň vynikajícím stínícím prvkem. V letních měsících chrání Vaše okna před vlivem slunečního záření a zabraňují zahřívání interiéru Vašeho domu. V zimních měsících dokáží uspořit až 25% nákladů na vytápění. Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou).  Jsou ovládány buď manuálně nebo elektrickým pohonem s tlačítkem nebo dálkovým ovladačem.

Screenové rolety
Screenové rolety

SCREENOVÉ ROLETY JAKO MODERNÍ PRAKTICKÝ DOPLNĚK

Screenové rolety jsou stále více oblíbené díky své účinnosti a modernímu vzhledu. Jsou určeny především k zastínění prosklených fasád a oken. Zabraňují průniku tepla a tím přehřívání interiéru. Dají se také využít k zastínění pergol, altánů, nebo zimních zahrad. Hlavní předností screenových rolet je použití speciálních technických látek, které umožňují částečný prostup světla do interiéru a zároveň dostatečné soukromí. 

PLASTOVÁ OKNA      SLUŽBY A SERVIS      VCHODOVÉ DVEŘE      DOTACE NA OKNA NZÚ LIGHT      POPTÁVKA      KONTAKT      STÍNĚNÍ      DOPLŇKY      ÚVOD

Chcete nás kontaktovat?